HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ

Yaptığımız her işte kaliteye önem vermek, değişik kültür ve beğeniye sahip misafirlerin ihtiyaç ve beklentilerine kalite, güvenilirlik, maliyet, termin yönünden cevap verecek ürünleri sürekli gelişme felsefesini benimseyerek istikrarlı bir şekilde üretmek.

Yaptığımız her işte ahlaki ilkeleri göz önüne almak, işimizi gereği gibi yapmak.

Haklı misafir isteklerini göz önüne almak, yaptığımız ve yapacağımız her işe misafir gözü ile bakmak, misafirlerimizin danışmanı olmak ve misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak.

Misafirin vakti olmadığı gerçeğinden yola çıkarak her faaliyeti mümkün olan en kısa zamanda tamamlamak, işleri ve kararları ertelememek.

Ürün, üretim ve tüketim zincirinin her alanında misafir açısından rakiplerimizde bulunmayan olumlu fark yaratmak, değişik fikirleri alternatifler olarak ele almak.

Kendi kendimizle yarışmak, kendimizi sorgulayarak daima daha iyi, daha kaliteli, daha verimli olmanın yollarını aramak ve uygulamak.

Doğruluk, çalışkanlık ve dürüstlükten hiçbir ödün vermeden her zaman sözlerimizin arkasında durmak ve her zaman kendi menfaatimizden önce misafirlerimizin menfaatini göz önüne almak.

Çevreye duyarlı olmak, çevreyi korumak.


MİSYONUMUZ

Perde ve dekorasyon sektöründe klasik ve Çağdaş modellerimizle misafirlerimiz tarafından aranılan ve anılan firma olarak, kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.

Birlik perde mefruşat